gototopgototop
Klientų atsiliepimai PDF Spausdinti El. paštas
( 77 Votes )

Klientų atsiliepimai

 

Prašome palikti Jūsų atsiliepimus

 

Comments:

Comments  

 
+2 #42 Jurgita Djakonovaite 2018-02-13 16:18
Įkelta iš facebook'o

Nuolat spartėjant mūsų gyvenimo tempui, daugėja ligų, kurias lemia įtampa. Visi suprantame lytėjimo kalbą: nevalingai triname skaudamą vietą, paglostome kitą, norėdami jį nuraminti. Masažas – viena iš seniausių priemonių, kurias žmonės naudoja sveikatai gerinti. Jo pradžia siekia žilą senovę. Žinoma, kad masažas buvo labai plačiai taikomas senovės Egipte, Graikijoje, Romoje, Indijoje ir Japonijoje. Gydomojo lytėjimo nauda pripažįstama ir šiuolaikinėje visuomenėje.

Skiriu nuoširdžią padėka,Sveikatingumo Centrui Pavelo Masažai kolektyvui už nuostabias Jūsų rankas...

Olgai už nepamainomą jauninantį"medaus" veido masažą.Po šio masažo atrodė,kaip tarsi naujai suspindėjo veidas.

Patys gražiausi žodžiai nuo manęs sveikatingumo centro vadovui Pavelui už nepakartojamą gydomajį nugaros masažą.Patyriau ne tik malonumą,kai po masažo labai norėjosi tik miegoti,tačiau pašalino raumenų nuovargį,pagerino kraujotaką,širdies ir kraujagyslių darbą.Tai stiprios rankos su gera "AURA".
Jei dar kas neturite pasirinkę savo kūno masažuotojo tikrai galiu rekomenduoti:
Pavelo Masažai
Quote
 
 
+1 #41 Jonas 2017-11-01 15:53
ACIU!!
Quote
 
 
+9 #40 Ilona B. 2017-05-01 20:30
Baigiau Bioenergetikos mokymus. Tai daugiau nei mokymai, tai kelias į save. Į savęs paties atradimą, pažinimą ir priėmimą. Bioenergetika, kurios Mokytojas Pavelas moko, padėjo tą padaryti pačiu lengviausi ir paprasčiausiu būdu. Taip gera atrasti tai, ką visada turėjai, tik buvai pamiršęs tuo naudotis, ir jau tikrai žinai, kad niekas iš tavęs to nebeatims :)
Dėkinga Mokytojui Pavelui už žinas, jų perteikimo būdą, tikėjimą ir rūpestingus pabarimus :)!
Quote
 
 
+14 #39 Eduard 2016-10-06 15:32
Rugpjūčio mėnesį nutariau išmokti masažo meno. Pradėjau ieškoti internete, kur galima tai padaryti. Iškarto radau nuoroda "Pavelo masažai". Perskaičiau,kad Pavelas yra bioenergetikas ir supratau, kad eisiu pas ji mokytis, kadangi pats užsiimu bioenergetika. Dalyvavau kompleksinio masažo " Banga" 1 lygio mokymuose .Išmokau nugaros ir viso kūno masažą . Patiko, kad Pavelas ne tik masažuotojas, bet ir bioenergetikas, dirba su Runomis. Ko daugiau žmogus žino ir moko, tuo daugiau jis gali duoti ir kitiems. Būtent tokio žmogaus ieškojau. Mokymai būvo gyvi, gavau atsakymus į visus klausimus. Labai dėkingas Pavelui už įsigytas žinias .
Quote
 
 
+18 #38 Marytė 2016-08-26 11:54
Ir vėl nuostabi kelionė Šamano keliais – energetiškai stiprios vietos. Aplankėme Pinyklos šaltinį, Gojaus ąžuolą, Nikronio akmenį :-)Taškų 3, tačiau kokie skirtingi. Labai įdomus žmonės buvo šalia :-)
Dėkinga Pavelui ir Olgai už apgalvotus maršrutus ir laukiu, labai labai laukiu naujų potyrių :-*
Quote
 
 
+16 #37 Marytė 2016-08-18 07:10
Prisiminiau reklamos žodžius: „Kartą paragavus, negali sustoti“ ir tai yra tiesa, kalbant apie Pavelo ir Olgos organizuojamas keliones - Šamano keliais – energetiškai stiprios vietos.
Ir vėl tobulai suorganizuota kelionė 2016-08-15, per Žolines.
Patirti pojūčiai lyg šiol gyvename manyje ir gyvens ilgai, nes praėjus 9 taškus, pajunti – koks pasaulis yra nuostabus, kokia neišsenkama gamtos galybė. Tokie nuostabūs gamtos kūriniai visai šalia mūsų, reikia tik pajudėti ir viskas ranka pasiekiama – Didysis Gojaus ąžuolas, Žaltės slėnis, Didysis Dzūkų akmuo, Kunigaikščių Ąžuolų alėja, Merkinės Piramidė, Ničiuikos šaltinis, Pasakų takas, Velnio akmuo, Ūlos akis.
Dėkoju Pavelui ir Olgai už nuostabiai praleistą laiką, už energijos užtaisą ir begalinį norą pamatyti dar daugiau įspūdingų mūsų Lietuvėlės gamtovaizdžių.
Quote
 
 
+13 #36 Arūnas 2016-08-08 19:16
Dėkingas Jums,kad dalinatės,gydote,ska mbate ir vedate!
Su Meile,
Arūnas
Quote
 
 
+21 #35 Marytė 2016-08-08 11:33
Kiek daug įdomaus, įspūdingo visai šalia mūsų, mūsų miestų, gyvenviečių, kaimelių.
Viena iš labai įspūdingų kelionių, tai "Šamano kelias-energetiškai stiprios vietos", kuri įvyko 2016-08-07. Dėkinga Pavelui ir Olgai už vietas, kurios yra visai šalia mūsų - tai Dieveniškių istorinis regioninis parkas, Stakų ąžuolas, Stakų kongolomeratų luistai, Moko akmuo, Žižmų arba Šaltinių akmuo, Gaujos pažintinis takas ir miško grožis ir miško gėrybės, kurių tokia gausybė, kurios pačios krenta į saują, sakydamos, imkite mus ir ragaukite, džiaukitės ir būkite sveiki ir laimingi. Nuostabiai praleistas laikas,neįprasti pojūčiai ir pabuvimas stebuklingoje Gamtos Šventovėje.
Sėkmės Jums, Pavelai ir Olga, organizuojant Šamano kelius,tegul jie būna visada įspūdingi ir nepakartojami ir suteikia visiems noro kuo daugiau pažinti mūsų nuostabaus krašto gamtą ir jos gamtovaizdžius :-) :-* :lol:
Quote
 
 
+24 #34 Aiva 2016-04-04 08:05
Į saloną atėjau visa "sudaužyta"... Išvargino bemiegės naktys (auginu leliuką), skaudėjo visą kūną, atrodė, kad nebeturiu jėgų net šypsenai... Bet jau po pirmo Olgos masažo išėjau plačiai šypsodamasi! Po kelių seansų atsigavau visomis prasmėmis - vėl pasijutau sveika tiek fiziškai, tiek emocionaliai. Gydančios Olgos rankos išmaigė raumenis, o gydantys žodžiai išvalė protą. Esu Jums labai dėkinga!
Quote
 
 
+16 #33 Loreta 2016-03-12 11:29
Geresnio masažo dar... niekur negavau
Quote
 
 
+29 #32 Renata M 2016-02-13 16:11
Pabaigiau Bionergetikos mokymus :-) , patiko, nes atradau labai paprastų dalykų, kuriais galiu pagerinti savo būseną, sveikatą. Realiai mes vis ieškom tų nelemtų atsakymų išorėje, o jie juk visi viduje, mumyse :lol: .Be mokytojo tai iškart nepavyktų, todėl Pavel man patiko, kaip mokytojas, žmogus, bioenergetikas. Konkretus, tiesus, mielai bendraujantis ir moka nuvest tave būtent tuo keliu į atsakymą, kurio tau reikia :-) Nuoširdus Ačiū :-* :-* :-*
Quote
 
 
+31 #31 Dovilė Zulanaitė 2016-02-05 20:17
Teko apsilankyti mokymuose. Rekomenduoju dėl kelių priežasčių: malonaus bendravimo, nereikalingos informacijos nekišimo į galvą, puikaus kokybės ir kainos santykio, meilės darbui. AČIŪ!!!
Quote
 
 
+33 #30 Maryte 2016-01-21 17:34
Po Runų, mokymai pas Pavelą nesustojo ;-) Dabar dalyvauju BIOENERGETIKOS MOKYMUOSE ir suprantu, kad viskas Visatoje yra labai susiję ;-) Žavi Pavelo konkretumas, jo požiūris į dėstomą dalyką, subtilus požiūris į žmogų :-) Bioenergetikos mokymai dar tęsiasi ir aš su kiekvienu susitikimu su Pavelu dar
daugiau suprantu gamtos svarbą mūsų gyvenime, žmogaus vietą Visatoje :-)
O visą tai dar sustiprina Pavelo masažai, kurie atstatė mano tikrą gyvybinę energiją ir aš jam esu labai labai labai dėkinga :-*
Quote
 
 
+35 #29 Maryte 2016-01-21 17:21
Noras pažinti Runas persekiojo mane jau seniai, tai lyg šešėlis, kuris pastoviai lipo ant kulnų, klausdamas kada gi kada gi...O aš laukiau, labai kantriai laukiau, nujausdama, kad turi ateiti Mokytojas, kuris įves mane į magiškąjį Runų pasaulį. Pasaulis tuo ir nuostabus, kad norams lemta išsipildyti ir vieną puikią dieną aš Jį sutikau – Mokytoją Pavelą. Dabar aš esu sertifikuota Jo mokinė ir dėkinga Jam už perduotas žinias, už galimybę pažinti save ir mane supantį pasaulį kitaip, suprasti savo kūrybinį potencialą ir dar daug įvairių dalykų. Maišelis su Runomis lydi mane kiekvieną dieną :-)
Quote
 
 
+38 #28 Lolita 2016-01-05 10:30
Buvau išsigandusi, išsękusi, palūžusi, pikta, pasimetusi, nerami, amžinai skubanti, serganti.
Ačiū Pavelui už norėjimą pasidalinti patirtimi ir žiniomis, džiaugiuosi, kad neatsisakiau priimti. Bioenergetikos mokymai mane įkvėpė naujam gyvenimui. Jaučiuosi išsilaisvinusi, nusiraminusi, pasisėmusi, atjaunėjusi, pakylėta, laiminga. Linksmi vaikai, besišypsantys nepažįstami žmonės, ramybės ir saugumo jausmas, suvokimas ir tikėjimas gyvenimu, laime, meile, sėkme...
Quote
 

Add comment


Security code
Refresh

 

Krepšelis

VirtueMart
Jūsų krepšelis tuščias.

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas
Page Rank