gototopgototop
Apie meistrą PDF Spausdinti El. paštas
( 4 Votes )

Pavel Turovskij

GSC „Pavelo Masažai“ vadovas

Kompleksinio masažo „Banga“ kūrėjas, meistras- mokytojas

Gyduolis-bioenergetikas

Šiaurės tradicijos Runų meistras


2001 metais įgijo aukštąjį universitetinį teisinį išsilavinimą, dirbo teisėsaugoje, vėliau vertėsi privačia teisine praktika. 2009 metais įgimtos bioenergetinės savybės atvedė į Reiki sistemą ir gyvenimo kelio suvokimą per dvasingumo prizmę. Įgijo I rytietiškojo bei II vakarietiškojo Reiki laipsnius. Vėliau dvasinis kelias atvedė prie protėvių Šiaurės tradicijos ir atvėrė galingąją Runų jėgą. 2010 metais įkvėptas masažo meistro Andrejaus Jakovlevo (Adaptyvinio masažo mokykla) pradėjo daryti masažus, jungiant juos su bioenergetika. Praktiniame masažuotojo darbe sukūrė kompleksinį masažą „Banga“, kuris įkūnija visas jo turimas žinias ir sugebėjimus. Šis masažas turi klasikinio, rytietiško, mauri, kinetinio masažų elementus, taip pat jungia savyje sveikatingumo gimnastiką ir bioenergetiką.Šiuo metu Pavelas padeda žmonėms rasti balansą tarp dvasinio ir materialaus pasaulių:


1. Kompleksiniu masažu „Banga“ atstato fizinį žmogaus kūną, nuima skausmus, nuovargį, paleidžia vidinius savigydos mechanizmus;

2. Runų pagalba išaiškina žmogaus problemų ir negalavimų priežastis, gyvenimo subtilumus;

3. Runinių amuletų ir bioenergetikos seansų pagalba atstatoma vidinė žmogaus pusiausvyra, subalansuojamas energetinis laukas. Tokiu būdu pašalinamos ir ligų bei negalavimų priežastys, visi veiksniai, trukdantys jam būti laimingam.

Taip pat noriai dalijasi savo žiniomis: veda kompleksinio masažo „Banga“ mokymus, konsultuoja sporto, sveiko gyvenimo būdo ir mitybos klausimais.

 
Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas
Page Rank